Ze staat voor me en ineens zie ik dat ze behoorlijk wat bloed aan haar been heeft gekleeft. Ik schrik natuurlijk..

Mijn vader gehaald en Caylinn even aan het halster gedaan en even bekeken, blijkt het dat ze een beste snee in haar been heeft. Het heeft behoorlijk gebloed, dus het ziet er 'gelukkig' erger uit dan het is.
Ik met een spons het wat afdeppen en er blijft een snee over en nog wat geronnen bloed dat ik er nu nog niet af wil rossen..
Ik heb er een beetje zalf op gedaan, zodat er geen viezigheid in komt. Normaal doe ik dat liever niet maar jullie weten inmiddels hoe vies Caylinn kan zijn, hihi..
Dan voel je je toch behoorlijk rot, als een paardje dat niet van jezelf is gewond is. Ik kan ook niet zeggen hoe het gebeurt is, het is zeker geen schop geweest, daar is de wond niet naar en het zit op de binnenkant van haar been, maar het blijft een mysterie.
Toen ze wegliep liep ze wel wat kreupel, maar het doet natuurlijk pijn en ik had er aan gezeten..
Ik hoop dat het niet te ernstig blijkt en dat het goed geneest..
