drukte in de binnenbak

Vertel hier wat je vandaag met je fjord hebt gedaan.
Plaats reactie
sultan

drukte in de binnenbak

Bericht door sultan » di 21 nov 2006, 21:13

Wij hebben de luxe dat onze stalling over een binnenbak beschikt. Nadeel: iedereen zit er nu dus in. Sultan liet zich in stap braaf manouvreren.(hij is hardstikke wendbaar) Maar ja in draf wordt hij als een magneet aangetrokken naar de kont van zijn voorganger. Stoppen wilde hij pas met de staart van voorgangster nightstar zo ongeveer tussen zijn bit. Nog wat oefenen dus. Ging langzaam aan beter.Annelies heeft met hem door de B weg gestapt(naast hem dus, hij moet echt wennen aan mensen naast hem) Ging goed. Ze vertelde dat hij overdreven zijn best deed om braaf te zijn. Graag houwe zo Sultan!
Laatst gewijzigd door sultan op di 21 nov 2006, 21:17, 2 keer totaal gewijzigd.
sultan

Re: drukte in de binnenbak

Bericht door sultan » di 21 nov 2006, 21:16

sultan schreef:Wij hebben de luxe dat onze stalling over een binnenbak beschikt. Nadeel: iedereen zit er nu dus in. Sultan liet zich in stap braaf manouvreren.(hij is hardstikke wendbaar) Maar ja in draf wordt hij als een magneet aangetrokken naar de kont van zijn voorganger. Stoppen wilde hij pas met de staart van voorgangster nightstar zo ongeveer tussen zijn bit. Nog wat oefenen dus. Ging langzaam aan beter.Annelies heeft met hem door de B weg gestapt(naast hem dus, hij moet echt wennen aan mensen naast hem) Ging goed. Ze vertelde dat hij overdreven zijn best deed om braaf te zijn. Graag houwe zo Sultan!
Gebruikersavatar
Carolinef
Berichten: 9540
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 13:49
Locatie: Sleeuwijk
Contacteer:

Bericht door Carolinef » wo 22 nov 2006, 09:24

bij ons is het nu ook topdrukte in de binnebak, gelukkig hanteren wij regels met max 6 pers ter gelijk in de bak als er geen les is en 4 als er wel les is.
Het beste paard heeft geen kleur, maar een aalstreep!Afbeelding

www.betonijzer-online.nl
Gebruikersavatar
Hilde
Berichten: 8176
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 18:42
Locatie: Kruisland

Bericht door Hilde » wo 22 nov 2006, 11:31

Onze binnenbak (van de overburen) is dit jaar caravanstalling,dus ook erg druk!
Maar dan niet met ruiters en/of aanspanningen
Hahahhaa...(flauw,he?)
11-06-2008:Rust zacht grote,stoere Kor!
Gebruikersavatar
_Marjon_
Berichten: 3636
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 12:34
Locatie: Geertruidenberg

Bericht door _Marjon_ » wo 22 nov 2006, 12:01

Dat is inderdaad wel een nadeel dat de binnenbak ook niet zo heel groot is, maar goed. Hij doet het wel steeds braver he? :D
Mama van Gwen :+: (7-2-15)
Gebruikersavatar
fjordjuhh
Berichten: 1490
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 15:00
Locatie: Heeze
Contacteer:

Bericht door fjordjuhh » wo 22 nov 2006, 19:23

bij ons is het eigenlijk nooit druk, alleen met de les zijn we met een stuk of 6. maar daar is de bak groot genoeg voor. is wel fijn dus!!

maar wel fijn dat hij zo zijn best doet!!
Vestgard :L
Dressuur: eindstand Z1 + 26:D
Mennen dressuur: B + 6 - L + 10 - M + 3 Vaardigheid L + 4 :)!


Elke keer als ik je neusje kus, mijn vingers door je manen laat gaan, weet ik, diep van binnen dat we samen sterk staan!!
Gebruikersavatar
Janine
Moderator
Berichten: 27740
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 09:57
Locatie: Leersum
Contacteer:

Bericht door Janine » do 23 nov 2006, 09:40

Wij hebben een 20x60 binnenbak en met 4 man vinden we dat al druk O:)

Angela: kun je toch lekker caravan racen a-la tonnenrace bij de buren O:)
Plaats reactie