Pagina 1 van 3

Het is zover. Update 1ste bericht: nu is ze echt weg

Geplaatst: di 14 nov 2006, 19:35
door Jilly
Ik heb daarstraks afscheid genomen van Bidonja |(

Morgen vertrekt ze samen met Lye Nelly naar Schotland...
Ze gaat naar mensen als recreatiepony, uitsluitend voor wandelingen.


Heb het erg moeilijk nu, verdere uitleg komt later wel.

-------------------------------------------------------------------------
Update

Vanmorgen om kwart voor 8 kwam mama mij wakker maken, ze wilde nog ff mee naar Bidonja. Zijn we daar naartoe gereden, nog wat foto's gemaakt, geknuffeld, koekjes gegeven.

Om 9uur ofzo ben ik terug naar huis gereden met de gedachte: ik kan er niet bij zijn als ze haar komen ophalen, zou me te hard kwetsen.

Eenmaal thuis liep ik hier ook maar de muren op, dus toch maar terug naar daar gereden. Bidonja en Hayco uit de wei gehaald, wat gepoetst en dan kon ik het niet laten om nog ff met Bidonja te rijden.
Had me voorgenomen om het niet te doen, buitenrit lukte toch niet meer en pistewerk vindt ze niet leuk. Maar alsof ze voelde dat dit de laatste keer was, ze deed alles zonder protesten, heb ook maar heel kort gereden. Ingestapt, op beide kanten paar rondjes draf, beide kanten een rondje galop en wat uitstappen.
Dan mochten ze nog los in de piste. Kon ik daar nog een uur madam der kont staan krabben :P

Om 12 uur kwam die vent aan, en hebben we ze ingeladen. Pfff toen kwamen de traantjes weer |(

Hayco en Hildar in het stalletje gezet, Hayco ging eerst vrij goed. Aangezien hij Bidonja ook niet meer kon horen, maar Hildar (die bij mijn weten nog nooit van Fidonja gescheiden is geweest) stond als een gek te roepen met als gevolg dat Hayco ook zenuwachtig werd...
Hilda hebben we dan samen met Helly in de andere stal gezet.

Terug naar huis gereden, wat gegeten en weer terug (volgens mij heb ik die weg nog nooit zoveel keer op een dag gefietst hihi)
Zijn we naar Stabroek gereden, Hannemiek gaan halen. Die liep netjes de van op en hield het bij wat gedraai en geroep. Verder gereden naar Brasschaat. Halina gaan ophalen. Ze wou eerst niet vooruit (voorbij stroomdraad ) maar ging daarna ook netjes de trailer op. 'thuis'gekomen liepen ze er beide netjes af en hun ook in de stal gezet. Caroline en Witske uit de wei gehaald, veulens ook in de stal gezet en de dames in de andere wei.
Nu is het ff druk, al dat geroep maar morgen gaan de dames naar het dorp hiernaast en zal de rust wel snel weer terugkeren.

Het dringt nu niet echt tot me door dat ik Bidonja nooit meer zal zien (of mss ooit is over een paar jaar?) maar dat komt dan wss nog wel... ;(

Geplaatst: di 14 nov 2006, 19:36
door jessica
Aah, verdorie!
Dat is altijd heel naar!
Sterkte meis! :(:)

Geplaatst: di 14 nov 2006, 19:37
door thorreke
sterkte lieve schat...

Re: Het is zover.

Geplaatst: di 14 nov 2006, 19:41
door Ukie
:(:)
Tis ineens zo vlug gegaan he!
Schotland pff, tis meteen ook zo´n eind weg :n
Sterkte Jilly ;(

Geplaatst: di 14 nov 2006, 19:43
door Roosjuh
Pff voelde m al aankomen aan je titel, heel veel sterkte hoor!

Geplaatst: di 14 nov 2006, 19:43
door Dreeke
Och meiske toch.... en ze gaat ook nog eens zo'n
eind weg!
Heel veel sterkte hoor gelukkig heb je Hayco nog
een mooie herinnering aan Bidonja.

Geplaatst: di 14 nov 2006, 19:50
door Anouska
Gaat wel heel snel, sterkte meis! :(:)

Geplaatst: di 14 nov 2006, 20:09
door Annemarie
Oooh, sterkte hoor :(:) . Misschien willen de mensen je wel op de hoogte houden hoe het haar gaat?

Geplaatst: di 14 nov 2006, 20:18
door yvette
Schotland is een eind weg, maar het klinkt wel als een super tehuis voor Bidonja.
Sterkte met alles :(:)

Geplaatst: di 14 nov 2006, 20:45
door Abe_
ohh das snel ineens. sterkte!

Geplaatst: di 14 nov 2006, 20:50
door siets
he bah wat naar, en ook zo'n eind van je vandaan! Dan ga je niet 'even' op bezoek... Sterkte hoor :(:)...

Geplaatst: di 14 nov 2006, 20:56
door Yael
Jeetje zeg
schotland das wel heel ver weg.
Wat balen meis.
ik kan je alleen maar heel veel sterkte wensen!
:(:)

Geplaatst: di 14 nov 2006, 22:09
door nina1993
He wat naar dat het toch zo vlug gaat nu. Eerst nog goede hoop dat ze 10 km van huis komt te staan en nu komt ze veel en veel verder terecht. Maar weet je? schotland is een schitterend land om op vakantie te gaan. Misschien iets om je ouders een keer voor te leggen?

Het klinkt wel als een ontzettend fijn plekje voor haar.

Geplaatst: di 14 nov 2006, 22:46
door lientje
yvette schreef:Schotland is een eind weg, maar het klinkt wel als een super tehuis voor Bidonja.
Sterkte met alles :(:)
inderdaad!

Snel opeens meis, sterkte ermee!!

Geplaatst: di 14 nov 2006, 23:10
door Ingele
Dat is idd snel gegaan meis!
Kan het me voorstellen dat je het er erg moeilijk mee hebt! Sterkte!!

Geplaatst: wo 15 nov 2006, 00:22
door Anna
Heel veel sterkte de komende tijd maar je heb een mooie herinnering aan haar

Geplaatst: wo 15 nov 2006, 04:55
door Viv
Wow dat is ineens snel gegaan meis. Maar idd schotland is schitterend dus ze zal het daar zeker heel fijn krijgen. Mooie reden om daar een keer op vakantie te gaan ;)
Hou je taai.

Geplaatst: wo 15 nov 2006, 07:24
door Marijke_
He getver meid. Voel met je mee hoor. Voor mijn gevoel is het ineens ook wel erg snel gegaan of niet? Sterkte ermee hoor!

Geplaatst: wo 15 nov 2006, 07:35
door nancy imka
Jeetje wat gaan die paarden bij jullie vandaan ver weg zeg! Frankrijk schotland.

Wat is het alsnog snel gegaan zeg. Ik begrijp heel erg goed hoe je je voelt heb het ook vaker mee gemaakt. Alleen gingen ze bij mij niet het land uit. Meis ik hoop echt dat je haar een keertje opzoeken kan! Ik hoop dat je een paar hele mooie foto's hebt gemaakt van haar als aandenken.
Maar het mooiste aandenken aan haar blijft toch Hayco :(:)

Geplaatst: wo 15 nov 2006, 07:46
door Jilly
Annemarie schreef:Oooh, sterkte hoor :(:) . Misschien willen de mensen je wel op de hoogte houden hoe het haar gaat?

Louis heeft mijn emailadres en de site in haar boekje gestoken, hopelijk laten ze dan idd eens iets van haar horen!

Heb vandaag maar weinig geslapen en ben er vanmorgen ook nog ff naartoe gereden, ik wou eigenlijk blijven tot ze haar kwamen ophalen maar toen ik daar was leek me dat opeens niet meer zo'n goed idee :\

Bedankt voor de lieve reacties allemaal!