Pagina 1 van 1

lessen in een tent

Geplaatst: vr 03 nov 2006, 08:26
door Vera
Omdat onze rijverening is afgebrand in september hebben we een tijdje in de buitenbak moeten lessen.
Nu is er een hele grote de boer tent van 20 x 50 neergezet. Annemarie had zaterdag voor het eerst les in de tent en Vlek vond het geen probleem

Afgelopen dinsdag hadden ze springles in de tent. Het waaide behoorlijk en de tent klapperde flink, maar vlek was dapper en ging gewoon naar binnnen. Van de 6 pony's die in deze les rijden wilden er maar 2 naar binnen. De ene stopte na een kwartiertje toch maar omdat de pony zo heet werd. En Vlek? die heeft gewoon de hele les in haar eentje uitgereden die maakte er helemaal geen punt van.

Omdat ook de meeste hindernissen zijn verbrand waren er nog maar vier over, waaronder het "muurtje". Op een of andere manier heeft annemarie al haar hele leven een muurtjes trauma, waarom weten we niet precies, maar waarschijnlijk omdat ze vroeger er eens met een pony over heen is gestruikeld.
Maar goed doordat er zo weinig hindernissen waren is toch het muurtje maar ingezet. Een halve muur van 50cm of 30cm vind ze geen probleem maar op elkaar dat deed ze echt never nooit.
Maar nu heeft ze die toch gesprongen, toevallig zat er een heel publiek op de tribune de begon spontaan te klappen. Annemarie vergat gelijk de rest van het parcours omdat ze zo trots was op vlekkie. en een beetje op zichzelf ook denk ik hoor, want het is toch een heel gevaarte en vlek is niet echt heel groot met haar 1.34 hoogte.

:D :D :D

http://www.bucephalus.nl/
Op bovenstaande site is de tent te zien. Even op de home page naar benenden scrollen

Re: lessen in een tent

Geplaatst: vr 03 nov 2006, 08:42
door yvette
Vera schreef:Op een of andere manier heeft annemarie al haar hele leven een muurtjes trauma
:)) Hihi, gelukkig is ze pas 13 ;-)

Super stoer van Vlek hoor. Betekent dat ze veel vertrouwen in elkaar hebben. Vlek vertrouwt Annemarie dat ze best die tent in kan en Annemarie vertrouwt Vlek zoveel dat ze met haar over die muur durfde.

Geplaatst: vr 03 nov 2006, 09:52
door Roosjuh
Super combinatie dus als ik het zo lees! Goed gedaan hoor Annemarie :D.

Geplaatst: vr 03 nov 2006, 11:37
door Charret
Wat een wijs idee om zo'n tent daar neer te zetten. Ik denk dat ik Alies er wel in krijg en Jouke erin krijg met klapperende hoefjes ;)
Wat goed dat ze toch die muur heeft gesprongen met Vlekkie. Hij is in topvorm!

Geplaatst: vr 03 nov 2006, 12:29
door Suzanna
Fijn dat Vlekkie het zo goed deed in de tent!
En wat leuk dat het publiek ging klappen :D

Geplaatst: za 04 nov 2006, 07:03
door jessica
O:) Toch wel erg fijn dat er van die tenten zijn, met dit weer....
Goed zeg, die muur springen! :j

Geplaatst: za 04 nov 2006, 07:18
door Abe_
goed hoor,dat spreekt inderdaad van veel vertrouwen in elkaar.

Geplaatst: za 04 nov 2006, 08:47
door Yvette_Minouk
Zo'n tent is zo te zien echt ideaal zeg!
Kun je toch mooi binnenrijden :)
En goed van Vlek en Annemarie dat ze over die muur gingen! Ziet er toch heel anders uit als een gewone hindernis.

Geplaatst: za 04 nov 2006, 09:24
door Siria
gaaf zo een tent, toevallig vertelde me moeder van de week dat ze vroeger bij een manege heeft gereden die ook een tent als binnenbak hadden, lijkt me wel leuk

Geplaatst: zo 05 nov 2006, 07:15
door Wodan
Super dat Vlek het muurtje nu ook heeft gesprongen. Ben benieuwd of ze gelijk van haar muurtjes trauma af is.