Pagina 1 van 1

eerst springles

Geplaatst: zo 22 okt 2006, 18:02
door maartje87
Yakay en ik hebben vrijdag onze eerste springles gehad. Hij was echt super braaf. Eerst 6 balken gelopen maar hij had er nog nooit meer dan 3 gezien dus na 3 ging meneer op de rem. Vanaf de 2de keer deed meneer het gewoon geen enkel probleem. Toen gingen we een lijntje doen. met 4 hindernissen (balken op de grond) waarvan er 3 echt een hindernis gemaakt werd. Hij was zelfs zo braaf dat we een volgeling kregen die achter ons aan moest. Een hete arabier. hihi super pony.

Nu was er nog maar 1 probleem meneer was aan het eind doodmoe en doorweekt. Na 2 uur met zweetdeken was hij nog niet droog dus denk er nu toch over om hem maar te scheren.

Ik wilde dit eingelijk niet doen omdat hij nog zo jong is en het niet goed voor zijn vacht zou zijn. Moet ook nog iemand strikken die dit dan zou willen doen.

Geplaatst: zo 22 okt 2006, 18:09
door Vera
lekker dat hij het zo goed oppakt.

scheren is misschien toch wel slim als hij zo lang nat blijft.

Helaas woon je een beetje ver, maar er zijn vast wel mensen in de buurt die je willen helpen.

Geplaatst: zo 22 okt 2006, 18:24
door claudia
Ik denk dat scheren de beste oplossing is.
Wel fijn dat hij het zo lekker oppakt met springen.

Geplaatst: zo 22 okt 2006, 20:47
door jessica
Scheren inderdaad! :j
Leuk zeg, zo'n springles!

Geplaatst: di 24 okt 2006, 20:10
door Jeempie
Maak je maar geen zorgen over zijn vacht hoor! Ik denk dat hij met jas meer last heeft dan zonder. Je kunt natuurlijk ook maar gedeeltelijk scheren.

Geplaatst: di 24 okt 2006, 20:19
door Ziggy
wat goed joh, hij pikt het allemaal heel goed op he?