Pagina 1 van 1
Weg baard.
Geplaatst: wo 16 aug 2006, 20:04
door Charret
Ik moest eigenlijk alleen haar baard nog weg hebben. Maar hoe? Iedereen brand of scheert en ik durfde niet te braden. Zo niemand hier op stal! Haha, dus wat dan. Scheren.
Enige oplossing, knippen vind ik niet zo mooi. Maar goed, Alies was nog nooit in aanraking geweest met het scheerapparaat.
Dus ding aan [hoop lawaai!] en hij trilde ook aardig dus ze keek eerst zo van "wat is dat? Kan ik dat eten?" Hup lippen naar dat ding, maar dat kon ze niet eten dus ze liet het allemaal maar toe. Ze gaf echt geen kik!
Ik was zo trots op haar! Ze stond netjes stil [waarom dan wel en met manen knippen geen sec.?] en gaf er niks om!
Ik ben blij! Heb ook een super pony!

Geplaatst: wo 16 aug 2006, 20:07
door Jilly
Flinke Alies

hihi, "kan ik het eten?"

Geplaatst: wo 16 aug 2006, 20:16
door Ukie
Hey wat goed

Ze leert het wel haha
Geplaatst: wo 16 aug 2006, 21:03
door hypofocus
Knap joh!
Ik heb vandaag voor het eerst met een zo'n lange aansteker de baardharen weggebrand, en dat ging verassend goed, ik wil nooit meer anders!
Ik heb er wel voor gezorgt dat ze niet vastgeknoopt stond, maar dat het touw kon vieren als ze ineens achteruit zou schieten. Maar ze gaf geen kik. Dus misschien een aanrader voor de toekomst?
Doe het dan niet met een kaars (druipen) of aansteker (eigen vingers branden), maar met zo'n verlengde aansteker waarmee je makkelijk waxine lichtjes,etc. mee kan aansteken (bij blokker, etc. verkrijgbaar).
Geplaatst: wo 16 aug 2006, 21:10
door jezzikaatje
Wel fijn dat het zo goed gaat met de scheermachine..
Dat is alvast een goede ervaring voor later

Alies is dus helemaal netjes nu!
Geplaatst: do 17 aug 2006, 05:18
door DeeDee
Wat goed joh! Branden is echt niet eng. Ik doe het nu ook bij RB. Heb altijd een borstel in mijn hand erbij waarmee ik het vlammetje kan uitduwen als hij te groot is naar mijn zin. Ik wil het binnenkort ook eens bij Ulvy proberen.
Geplaatst: do 17 aug 2006, 05:43
door JoyceNan
Ik heb ook een klein scheerapparaatje gekocht maar nog nooit gebruikt. maar misschien dat ik ooit ga branden...
Geplaatst: do 17 aug 2006, 06:10
door Suzanna
Ik heb Ofke ook laatst gebrand. Ze gaf geen kick

Geplaatst: do 17 aug 2006, 06:31
door Charret
Relaxt is dat he? Ik zal de volgende keer misschien wel branden. Bedankt voor de tips

Geplaatst: do 17 aug 2006, 07:48
door Nicole
Brave Alies!! Zo nu ben je helemaal klaar voor de keuring!
Geplaatst: do 17 aug 2006, 13:38
door Charret
Alleen nog wassen! Ze zit onder de drek

Geplaatst: do 17 aug 2006, 13:45
door Vera
heb je na gelezen wat je schreef? Dat je niet durfde te BRADEN! Nee dat durf ik natuurlijk ook niet, dan word ie helemaal zwart, maar branden durf ik wel, maar ik vind scheren zelf sneller en handiger. Vroeger deed ik wel met een aansteker, maar dan had ik altijd blaren op mijn duim.
Geplaatst: do 17 aug 2006, 18:01
door Roosjuh
Ik heb Yes ook gedaan, alleen was mijn aansteker leeg! Ik vind het wel netjes zullen morgen bij elkaar het resultaat bekijken

. Lien, Sylvy der baard moet nog maar ik heb een gebrande duim *hint hint*

nee me vader doet het morgen wel!
Ik heb er zin in

.
Geplaatst: do 17 aug 2006, 18:21
door claudia
Ik scheer alles. Van veulen tot de hengsten toe. Ze moeten het leren maar er is er nog nooit een weggegaan die niet is geschoren.
Geplaatst: vr 18 aug 2006, 21:12
door leoensuzanne
Je kunt er ook altijd voor zorgen dat je een spons en/of emmertje water bij de hand hebt. Ik ben soms bang dat er een voorpluk (vooral bij Ronan) in de fik vliegt. Daarom scheer ik roon altijd, gewoon met een kleine tondeuse.
Ik moet wel zeggen dat ik er pas 2 heb bijgekregen. Is makkelijk als die dingen overhit raken.
Geplaatst: za 19 aug 2006, 06:13
door Bella
Hee netjes van Alies!!
Ook gister Sas bijgebrand. Had al vermoeden dat vuur + sas geen topcombi was, dus eerst scheerdingetje van Nicole gevraagd, maar batterij was leeg. Dan toch maar branden, met de kaars erbij! (zullen ze leuk vinden, al het kaarsvet op de tegels hehe) Eerst flink snuiven en naar achter hangen, maar met veel praten en weinig toegeven ziet t koppie er uiteindelijk weer keurig uit.
Ik hang er trouwens ook altijd bij te blazen. Eerder wel eens spons gedaan, maar dan fikken op gegeven moment de haren zo slecht mee. Dus nu is het maar gevaar voor eigen wenkbrauwen

Geplaatst: za 19 aug 2006, 08:35
door Charret
Vera schreef:heb je na gelezen wat je schreef? Dat je niet durfde te BRADEN! Nee dat durf ik natuurlijk ook niet, dan word ie helemaal zwart, maar branden durf ik wel, maar ik vind scheren zelf sneller en handiger. Vroeger deed ik wel met een aansteker, maar dan had ik altijd blaren op mijn duim.
Hahaha, uhm..ja. Ik zie het nu
