Pagina 1 van 3

Eenmaal, andermaal... Verdeeld!

Geplaatst: di 08 aug 2006, 19:21
door jezzikaatje
Zoals de meesten van jullie waarschijnlijk wel weten, hebben Eveline en ik altijd samen Ydel en Zorro gehad. We hadden allebei van beiden de helft.
Nu waren we het de laatste tijd toch steeds iets minder eens over wat er moest gebeuren met de paarden. Zij wilde een verzorgster wel, ik niet. Ik wil Zorro laten beleren, zij had er geen geld voor, en ga zo maar door.
Om ruzies te voorkomen moest er (in ieder geval in mijn ogen) toch iets veranderen. Ik wil gewoon geen mensen op Zorro hebben die ik niet vertrouw (die verzorgster zou hem dan gaan inrijden..). Na lang denken kon ik dus maar op een oplossing uitkomen: we moesten toch gewoon naar allebei een paard.
Daarom hebben Eveline en ik vandaag besloten dat vanaf nu Zorro van mij is en Ydel van Eveline. Ik kan dan zelf besluiten of ik hem wil gaan laten inrijden of niet.. De spullen zijn al verdeeld, en zelfs dat ging goed.
Ik denk dat dit toch eigenlijk de beste oplossing is.
Tuurlijk is het wel iets oneerlijk aangezien ik nog veel meer kosten aan Zorro heb (Eef komt er weer goed vanaf :P ), maar we voelen ons allebei happy hiermee.
Vanaf vandaag ben ik dus de trotse volle eigenaar van Zorro!
Zo, nu zijn jullie weer op de hoogte :D

Geplaatst: di 08 aug 2006, 19:23
door Ziggy
dat is een hele goeie oplossing en als jullie er allebei tevreden mee zijn, dan is het toch perfect?

Dan wil ik je bij deze feliciteren met je hele eigen paard Zorro *o/*

En Evelien gefeliciteerd met je hele eigen paard Ydel *o/*

Geplaatst: di 08 aug 2006, 19:41
door yvette
Een verstandige oplossing dames!

Geplaatst: di 08 aug 2006, 19:49
door Krista
Fijn hoor, dat jullie er samen zo goed uit zijn gekomen, veel plzier met jullie "eigen" paard!

Geplaatst: di 08 aug 2006, 19:52
door lientje
IK weet precies wat jullie bedoelen, ik had dit ook altijd met mijn zus. Heerlijk dus dat nu alle 3 van mij zijn.

Allebei gefeliciteerd!!

Geplaatst: di 08 aug 2006, 19:56
door Bella
Werkt uiteindelijk dan toch stuk prettiger denk ik ;)
Heb met Janna eigenlijk ook nooit confrontaties over de paarden, we helpen elkaar daar waar nodig, maar hoeven geen discussies te voeren over het wel of niet doen met onze paarden, omdat we elk ons eigen pakkie an hebben!!

En wat voor kosten kom je dan mee te zitten? Beleren?? Naja 1 voordeel: Je hebt ruin, dus eenmaal beleerd heb je hooguit nog de standaard kosten (hoefsmid, enting) en bij pech DA (maar dat geld voor iedereen met een paard). Je wordt in ieder geval niet verleid tot fokkosten :D (dat punt mag Eveline tegen hikken ;))

Geplaatst: di 08 aug 2006, 19:57
door jezzikaatje
Ja, het stomme was, dat het altijd zo ideaal leek zoals we het geregeld hadden.
We hadden ook nooit ruzie erover ofzo..
Maar nu het zo geregeld is ben ik eigenlijk toch erg blij en opgelucht :?

Geplaatst: di 08 aug 2006, 20:00
door jezzikaatje
Bella schreef: En wat voor kosten kom je dan mee te zitten? Beleren?? Naja 1 voordeel: Je hebt ruin, dus eenmaal beleerd heb je hooguit nog de standaard kosten (hoefsmid, enting) en bij pech DA (maar dat geld voor iedereen met een paard). Je wordt in ieder geval niet verleid tot fokkosten :D (dat punt mag Eveline tegen hikken ;))
Ik moet inderdaad de kosten van het inrijden nu gaan betalen, maar daardoor zijn we ook tot deze regeling gekomen.. Toch zijn dat wel hoge kosten opzich, die we bij Ydel hebben gedeeld, maar ja, daar hoor je mij verder ook niet over, want dat was mijn eigen keus..
Eveline zal zeker wel weer een veulentje gaan fokken, maar die kosten heb ik dan inderdaad lekker niet meer :D En wel het plezier!

Geplaatst: di 08 aug 2006, 20:29
door Annemarie
Wijze beslissing als ik het zo hoor. Hoop dat jullie er happy mee kunnen zijn. En voor jou, inderdaad, geen kosten voor een veulen maar wel de lol van een veulen, als de portemonnaie van Eveline groot genoeg blijft :D (en anders moet je een beetje helpen hoor, veulies zijn zooo leuk O:) ).

Geplaatst: di 08 aug 2006, 20:48
door Aurora
Fijn dat jullie op een goede mannier uit "uit elkaar "kunnen gaan wat de paarden betreft. Het is idd erg moeilijk 2 kapiteins op 1 schip.
Ik doe de fjorden samen met mijn vader en we zijn het gelukkig overal samen over eens 8-)

Geplaatst: di 08 aug 2006, 20:52
door Ydel
Annemarie schreef:Wijze beslissing als ik het zo hoor. Hoop dat jullie er happy mee kunnen zijn. En voor jou, inderdaad, geen kosten voor een veulen maar wel de lol van een veulen, als de portemonnaie van Eveline groot genoeg blijft :D (en anders moet je een beetje helpen hoor, veulies zijn zooo leuk O:) ).
haha, inderdaad Annemarie :P
maar ik ben ook erg blij met de "way it is" :D

ik zal zeker nog een keer een veulentje gaan fokken...
(waarschijnlijk volgend voorjaar al...)

hebben inderdaad zelfs de spullen al verdeeld...
(moet zeggen dat ik niet ongunstig eruit ben gekomen O:) )

tsja, nu ik op mezelf woon heb ik gewoon even moeite met de financien...
maar als ze naar de DA moeten niet hoor...
dan is er altijd wat te regelen....

Geplaatst: di 08 aug 2006, 23:27
door Charret
Ik vond het zo knap dat jullie het al zo deden :j Ik zou het niet kunnen met me zusje. Om die redenen dat het bij jullie nu toch niet meer wil vlotten. En dat hoeft inderdaad niet met ruzie, gelukkig niet.

Toch leuk, maar ik wil ze nog steeds allebei zien! :P

Geplaatst: wo 09 aug 2006, 04:08
door Daphne_65
heel knap dat jullie het eens geworden zijn en de spullen verdeeld hebben zonder ruzie.

Geplaatst: wo 09 aug 2006, 04:28
door jessica
:D Leuk zeg!
Goeie beslissing! :j

Geplaatst: wo 09 aug 2006, 06:51
door Vera
Ik denk dat het een heel goed besluit is!
Maar waarom ga je Zorro zelf niet beleren?

Ik zou Lando ook voor de kar laten beleren, maar heb het uiteindelijk toch zelf gedaan.
Ik heb een men instructeur thuis gevraagd (15 euro per uur) en lekker thuis aan de gang gegaan. Veel voorbereiding heb ik zelf gedaan zoals longeren en aan het tuig laten wennen. Zelfs er achter aan sturen ben ik al mee begonnen. Omdat het zo'n stresskip is durfde ik alleen niet zelf verder. Mijn instructie is nu 3x geweest en hij loopt al voor de kar! En op dezelfde manier heb ik hem ook onder het zadel beleerd.
Je krijgt zelf les en je paard word ook zo beleerd als je het zelf graag wilt.

Het is mij heel goed bevallen op deze manier.

Geplaatst: wo 09 aug 2006, 07:33
door Jilly
Da's een mooie beslissing :j

Geplaatst: wo 09 aug 2006, 07:36
door Naisven
Goeie oplossing! Zo blijft de verstandhouding goed en kunnen jullie ieder met je eigen Fjord doen wat je wilt...

Geplaatst: wo 09 aug 2006, 08:26
door Ydel
Vera schreef:Ik denk dat het een heel goed besluit is!
Maar waarom ga je Zorro zelf niet beleren?

Ik zou Lando ook voor de kar laten beleren, maar heb het uiteindelijk toch zelf gedaan.
Ik heb een men instructeur thuis gevraagd (15 euro per uur) en lekker thuis aan de gang gegaan. Veel voorbereiding heb ik zelf gedaan zoals longeren en aan het tuig laten wennen. Zelfs er achter aan sturen ben ik al mee begonnen. Omdat het zo'n stresskip is durfde ik alleen niet zelf verder. Mijn instructie is nu 3x geweest en hij loopt al voor de kar! En op dezelfde manier heb ik hem ook onder het zadel beleerd.
Je krijgt zelf les en je paard word ook zo beleerd als je het zelf graag wilt.

Het is mij heel goed bevallen op deze manier.
het probleem is dat we hier geen bak hebben ;)
en dan doet ie maar wat..
en mochten we naar een bak toewillen, moeten we al een stukje rijden...
en kelly wil het doen :D

Geplaatst: wo 09 aug 2006, 08:28
door Heranda
Goeie beslissing hoor :j
en je ziet ze toch allebei nog gewoon :D

Geplaatst: wo 09 aug 2006, 09:07
door Janine
Wel een handige beslissing :j en jullie kunnen altijd bijelkaar terrecht voor raad en daad ;)