Pagina 1 van 1

De kriebels..............

Geplaatst: wo 12 jul 2006, 09:40
door Hilde
Slaan nu een beetje toe!
Ik heb (heel soms......... O:) ) nog weleens dat mijn mond eerder iets zegt,dan dat ik erover nadenk!
Nu had Ronald me zowaar goed te pakken deze keer.
Na wat commentaar op zijn rijden. (balans tussen je pony's,iets minder van Alex verlangen...bla,bla,bla)
Vondt ik dat hij naast de marathons ook best dressuur kon rijden om zo de bassis van je ponies verder te ontwikkelen en hun te leren dat de veewagen op en op een wedstrijd-terrein komen niet metteen waterbak, racen en gek doen is................. O:)
Waarop zijn antwoord was:''bekijk het!Ik ga niet in een ape-pak en de pony's lopen nog te kort samen om ''netjes'' een proef uit te rijden!
Ik niet te flauw:''Jaaa,dat ligt aan jezelf!!''
Dat zal best meevallen.............
Afijn,daar krijg ik Zaterdag dus de kans voor *zucht* |o
Ronald was zo ''lief'' me in te schrijven voor een dressuur/vaardigheid-wedstrijs a.s. Zaterdag!

Mijn 1ste wedstrijd met ZIJN 2-span.
De 1ste wedstrijd voor Alex...............
En het ergste van alles --> Ik kan echt niet tussen pionnen rijden met tennisballen erop!!!
Al met al heb ik nu al medelijden met de parcours-bouwers als ik klaar ben! :o

En Ro?
Die zegt alleen maar:''Ach,meisje het gaat toch om de bassis en de ervaring voor de pony's?''
Stiekem heeft 't ie wel plezier dat ik met zijn span rijdt en ik hoop alleen maar dat ik ineens een ''power-boost'' krijg en niet laatste wordt!
Zodat ik in elk geval DAT nog terug kan zeggen na de wedstrijd.............

Voortaan denk ik wel even na,voor ik iets tegen Ro zeg,schat ik! O:)

Geplaatst: wo 12 jul 2006, 10:08
door Leentje
haha geweldig!!
you go girl,laat ze gewoon een poepie ruiken!!!

Geplaatst: wo 12 jul 2006, 10:10
door lientje
haha echt wat voor jou vent ja :P waar moet je? Misshcien als het heel dichtbij is kan ik wel komen kijken. Niet als het ver is, heb geen centjes voor benzine ff :(

Zal ik hem die nare fjord van mij sturen om te corrigeren :P

pakken we hem zo terug haha

Geplaatst: wo 12 jul 2006, 12:39
door Carolinef
Ang, hij heeft heus wel vertrouwen in je anders geeft hij jullie heus niet op met kans op ongelukken.

dus effe wat meer zelf vertrouwen en wie weet hoe jullie nog eindigen!

ps heb je wel een tegenprestatie bedacht voor het geval jullie het goed doen...........eeeh jaar lang ontbijt op bed oid? O:)

Geplaatst: wo 12 jul 2006, 13:19
door Mir
.... en 1 troost, als je er een zootje van maakt is het zijn schuld, moet ie eens wat vaker dressuren met zijn span en jou valt niks te verwijten. Succes, ik hoop stiekem dat je hem een poepie laat ruiken haha!

Geplaatst: wo 12 jul 2006, 13:43
door Viv
Wahahahaa ligt hier helemaal in een deuk..... maf mens ben je toch...
Idd wat Mir zegt... als het mis gaat is het zijn eigen schuld hattie maar naar je moeten luisteren hahahahaaa...

maar geef ze van jetje, lekker los rijden en gaan met die banaan....

Geplaatst: wo 12 jul 2006, 17:49
door nina1993
Uhm... Gefeliciteerd :+

Waar moet je rijden?

Erg leuke actie. Ik heb het ook weleens dat mijn tong sneller is dan ikzelf en ja, daar kun je problemen mee krijgen O:)

Geplaatst: do 13 jul 2006, 07:56
door Hilde
Nou,gister allebei de paarden beslagen en Alex loopt mega-gevoelig!!!
Zeg maar gerust kreupel in draf,dus na 15 min. heb ik m'n span gewoon voor de wagen uit kunnen halen.......... :?
Hopelijk is het iets wat ''even'' niet lekker zit en kan ik vanavond het kegel-parcours oefenen.................

En voor de rest........................het is heeeeeeeel ver weg,zeker niet te doen om even te komen ''kijken!'' O:)

Vertel NA het weekend wel: ''waar en hoe laat'' krijgen jullie zelfs nog foto's te zien,okay? :D

Geplaatst: do 13 jul 2006, 08:43
door Lindatjuhhh
Wat ben jij flauw angela }>

Geplaatst: do 13 jul 2006, 09:16
door Dreeke
Whaha Ans, tja nu moet je je eigen waar maken meid :D
Lukt je vast wel!!

Geplaatst: do 13 jul 2006, 09:50
door Heranda
Het gaat je vast lukken!
Laat ze maar een poepie ruiken :D

Geplaatst: vr 14 jul 2006, 08:38
door lientje
ik heb ans gepb't want wil wel weten waar ze moet gniffel :P

Geplaatst: vr 14 jul 2006, 09:36
door nina1993
Vertel je het dan even hier :P

Geplaatst: vr 14 jul 2006, 10:34
door Leentje
of we struinen www.startlijsten.nl ff af O:)

Geplaatst: vr 14 jul 2006, 11:37
door Marijke_
Hahaha boontje komt om zijn loontje was het eerste wat ik dacht. Maar inderdaad een goede ervaring voor de paardjes toch? Voor alles een eerste keer!!! Komt vast helemaal goed. Enne....dan heeft zo'n parcoursbouwer tenminste niet het gevoel dat ie voor niets is gekomen als het fout gaat O:) .