eerste les

Vertel hier wat je vandaag met je fjord hebt gedaan.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Tamara
Berichten: 9679
Lid geworden op: wo 25 jul 2007, 07:04
Locatie: gasselternijveen
Contacteer:

eerste les

Bericht door Tamara » za 11 aug 2007, 18:17

vandaag de eerste echte les met Karev gehad. Een privé lesje van een half uur.
Was wel nodig, want wat is mijn houding bagger zeg |(

Ik heb de volgende mankementen: ik val voorover, ik speel piano,hehe, ik trek mijn benen opp tijdens het drijven.
Bij Karev scheelde er niet zoveel aan eigelijk. Alleen dat ze op de rechtervolte naar buiten valt, en mede door mijn schuld, omdat ik dus de buiten teugel niet goed bedien,mrw.....en ze heeft moeite om in draf op eigen benen te lopen, maar wat wil je, ze is net begonnen in haar cariere als rijpaard,hihi.
Maar we zijn verder lekker op weg, had een leuke fjord onder mijn kont, die wel potentie had, en waar ik wel een leuk dier aan had gekocht, qua rijden. Want tja, dat weet je van te voren niet hé, als je een onbeleerde 3 jarige koopt.
Nou een half uur was ook lang genoeg voor ons beide, ik had een kop als een biet, en karev was ook een paar tintjes donkerder van het zweet.

Volgende week weer!!
Gebruikersavatar
Vera
Berichten: 10481
Lid geworden op: do 04 aug 2005, 13:35
Locatie: schagen

Bericht door Vera » za 11 aug 2007, 19:27

een goed begin in elk geval!
Muis Keurmerrie!
Mama van: Wilmar-Ymke-Zizzle-Dewi-Fayah-Guuske-Haribo
Gebruikersavatar
Senna&Cajra
Berichten: 4080
Lid geworden op: vr 09 feb 2007, 19:49

Bericht door Senna&Cajra » za 11 aug 2007, 19:43

Alle goede dingen komen langzaam, komt vast wel goed :D
Plaats reactie