Pagina 1 van 1

gezocht vervoer op 4 mei

Geplaatst: wo 20 mar 2013, 15:10
door Freek
helaas heb ik eergisteren een telefoontje gekregen van de paarden taxi dat die helaas niet op 4 mei kunnen komen.
en heb bijna heel de omgeving gehad waar de paarden taxi een beetje bij mij in buurt zat en ze zaten allemaal op die dag vol :\ dus nu had ik een vraagje of ik misschien met iemand mee kan rijden naar de sint anthonis bos op 4 mei? (als dat ook niet lukt probeer ik wel via een andere weg te gaan, maar hoop dat iemand mij en freek wilt meenemen) alle kosten worden gewoon vergoed dus dat is geen probleem! en freek is niet gemeen tegen welk paard/pony ook dus als er een trailer gedeeld wordt met nog een fjord of een ander paard/pony zou er niks van uit zijn kant gebeuren. wie o wie wilt/kan mij helpen?! ik sta met freek in nederwetten vlak bij eindhoven. (weet niet of deze topic goed staat zo niet dan spijt het me :sorry: )

Re: gezocht vervoer op 4 mei

Geplaatst: wo 27 mar 2013, 13:26
door Freek
echt niemand die mij eventueel kan helpen?

Re: gezocht vervoer op 4 mei

Geplaatst: wo 27 mar 2013, 14:02
door leoensuzanne
Kan de taxi wel op een andere dag? Anders zou je misschien je paardje hier ergens neer kunnen zetten? Ik weet niet of die perse op stal moet 's nachts?

Re: gezocht vervoer op 4 mei

Geplaatst: do 28 mar 2013, 11:10
door Roosjuh
Op de plek zelf (waar de rit start) hebben we ook een weiland met schuilstal dus dat is eventueel bespreekbaar! Jij zelf kan ook wel bij ons slapen :).

Het ligt er even aan hoe ver ons weiland e.d. af zijn, anders kan die hier ook wel staan.

Re: gezocht vervoer op 4 mei

Geplaatst: do 28 mar 2013, 13:12
door Freek
leoensuzanne; nou die van mij heeft nog nooit een stal gezien en weet dus niet of hij wel rustig een nachtje in een stal kan door brengen.
Roosjuh; ok dat zou eventueel wel fijn zijn als ik freek daar voor een nachtje kan stallen maar dan zit ik nog met het probleem hoe kom ik die dag weer terug :D

Re: gezocht vervoer op 4 mei

Geplaatst: do 28 mar 2013, 15:52
door Roosjuh
De dag erna terug is dan vast ook geen groot probleem.

Re: gezocht vervoer op 4 mei

Geplaatst: do 28 mar 2013, 16:52
door leoensuzanne
Mocht het weiland bij Roos niet goed zijn, zal het vast geen probleem zijn dat je paardje een nachtje of 2 hier in de wei logeert. Ik heb alleen geen schuilstal. Als je dan bij Roos zou kunnen logeren,is dat ook op gelost toch? Moeten we alleen even 2x rijden met de trailer, maar ja, dat is de afstand ook niet. Komt goed!

Re: gezocht vervoer op 4 mei

Geplaatst: vr 29 mar 2013, 14:08
door Freek
leoensuzanne; ja als ik dan op 5 mei terug kan is er idd voor mij geen probleem. alleen zal ik dan eerst even met de paardentaxi overleggen zodra ik iets weet zal ik het hier meteen neer zetten. en mij maakt het niet uit of hij een schuilstal krijgt of niet (een weiland is voldoende voor freek) ben allang blij met dit aanbod en zou er ook graag gebruik van willen maken. alleen heb ik 1 vraagje komt freek dan alleen te staan in de wei of staan er langs hem nog andere fjordjes of andere paardjes?

Re: gezocht vervoer op 4 mei

Geplaatst: vr 29 mar 2013, 20:01
door leoensuzanne
Ik heb mijn paarden 's nachts op stal. Maar als het nodig is, kan ik er wel 2 of zo naast zetten hoor. En eventueel kan ik iets regelen met mijn schoonpa. Dat 1 van onze paardjes een paar nachtjes bij schoonpa blijft of zo. Of op een andere stal.

Re: gezocht vervoer op 4 mei

Geplaatst: vr 29 mar 2013, 20:09
door Roosjuh
Dat hoeft toch allemaal niet als hij hier gewoon kan staan? Wel lief hoor, maar ik heb bij opa en hier ruimte eventueel. En bij opa gaan we ook van start!

Re: gezocht vervoer op 4 mei

Geplaatst: vr 29 mar 2013, 20:35
door leoensuzanne
Ja, dat is ook zo. Als dat kan, en ze vindt het goed....

Re: gezocht vervoer op 4 mei

Geplaatst: vr 29 mar 2013, 20:53
door Roosjuh
Zien we dan wel, komt vast goed!

Re: gezocht vervoer op 4 mei

Geplaatst: za 30 mar 2013, 15:08
door Freek
mij maakt alles niet uit zolang ik maar een wei heb voor hem :P en bedankt voor het mee denken rossjuh en leoensuzanne!!!