Pagina 1 van 1

Goede boog?

Geplaatst: wo 25 jul 2012, 16:45
door Elvis
Geloof dat ik hier niet veel meer aan hoef te veranderen voor de keuring toch?Als alleen maar bij houden ;)

Afbeelding

Afbeelding

Die van Elvis is minder naar me zin,maar die hoeft verlopig ook nog niet :D
Afbeelding
Afbeelding

Die van Imka is korter als anders maar die blijft een lastige kam houden..Alles is erg dik en omdat ze wat ouder word gaat het hangen vlakbij haar oortjes..
Afbeelding
Afbeelding

Overigens gaat alleen Emy dit jaar naar de keuring hoor maar had de andere ook geknipt dus dacht laat ik die er ook bij zetten..

Re: Goede boog?

Geplaatst: wo 25 jul 2012, 19:37
door Dennis
Ziet er netjes uit, ik zou zelf alleen voor het witte korter dan er zwarte gaan en misschien de hele boog iets korter

Re: Goede boog?

Geplaatst: do 26 jul 2012, 07:23
door Anita
Dat was ook mijn gedachte Dennis. Wel een compliment voor je overgang van boog naar hengstenpluk. Eindelijk eens iemand die dat mooi geknipt heeft +:)+ en er één geheel van heeft gemaakt zoals het hoort.

Re: Goede boog?

Geplaatst: do 26 jul 2012, 08:49
door nancy imka
Haha dat hebben we wel meegekregen dat dat hoorde vanaf veulentje die hengstenpluk. Alleen dat van Imka is niet netjes die overgang komt omdat ze ooit een hengstenpluk had maar die was door een of ander fjordje erafgeknabbeld hihi. En tja wat doe je er dan mee.... Maar ja ze staat er netjes bij! Wij vinden alles op een lengte juist erg mooi!

Enne Desire je zegt nu toch niet dat imka aan het uitzakken is he ;)

Re: Goede boog?

Geplaatst: vr 27 jul 2012, 08:17
door Esther
Eigenlijk zou ik een foto willen zien waar het hele paard op staat om te kijken of de boog goed is, maar het ziet er goed uit zo!!

Re: Goede boog?

Geplaatst: vr 27 jul 2012, 08:31
door DeeDee
Ik zou hem nog ietsje korter doen, maar de ronding is wel erg mooi. Super gedaan hoor +:)+

Re: Goede boog?

Geplaatst: vr 27 jul 2012, 15:15
door Roosjuh
Nu lijkt haar hals zo kort!
Ik zou hem ook iets korter doen, maar wel erg mooi rond zo!

Re: Goede boog?

Geplaatst: vr 27 jul 2012, 20:23
door nancy imka
het lijkt niet alleen ze heeft ook een korte hals ;)

Re: Goede boog?

Geplaatst: zo 29 jul 2012, 10:03
door nancy imka
Afbeelding
Emy helemaal :D

Re: Goede boog?

Geplaatst: zo 29 jul 2012, 18:16
door Elvis
Ik vind het op 1 lengte net even netter staan bij Emy weet niet waarom..Elvis en Imka daarom ook maar weer is op 1 lengte geknipt.
Jullie vinden dus dat hij wel wat korter mag?Zal er eens op letten...

Re: Goede boog?

Geplaatst: zo 29 jul 2012, 20:18
door Dennis
Als ik haar nu zo in het geheel zie dan zou ik hem toch niet te kort maken. Nu geeft het haar hals wat meer body wat ik beter bij haar lijf vind passen. Als hij te kort geknipt word dan ben ik bang dat ze een beetje uit elkaar valt, dat de voorhand niet bij de achterhand past. Maar ik blijf wel voor 2 laagjes gaan ;)

Re: Goede boog?

Geplaatst: ma 30 jul 2012, 07:51
door Esther
Ik ga met Dennis mee en zou hem zo laten, maar dan wel in twee laagjes knippen!!

Re: Goede boog?

Geplaatst: ma 30 jul 2012, 11:41
door Bella
Als ik Emy zou knippen, en dan bekijk ik dr even alsof het mijn eigen paard zou zijn, zou ik de hengstenpluk er af knippen...nu wordt haar hals er relatief kort van, maar ik snap ook wel dat jullie die er graag aan willen houden..zoiets spaar je ;) :P dan zou ik (sorry Dennis & Esther) de boog heeeeel iets minder hoog maken, zodat de glooiing van de ruglijn over de boog ietsjes vloeiender nog loopt. (en dan praat ik echt over ca. 5 mm op het hoogste punt)

Nu heeft, en misschien klinkt dit raar, haar boog meer de buiging van haar onderlijn, terwijl voor het contourenplaatje ik persoonlijk altijd kijk naar de glooiing van de bovenlijn. Volgens mij hebben jullie dit bij Elvis wel meer...die boog is ietsje minder rond, maar daardoor past ie volgens mij wel bij zijn bouw. (tenminste, zo heb ik de boog ook altijd bij Bink. Doe ik m hoger, dan maak ik m voor het oog te beknopt in zijn halslijn.)

Re: Goede boog?

Geplaatst: ma 30 jul 2012, 17:52
door Esther
Daar hoef je geen sorry voor te zeggen hoor, hihi..
Denk dat als je hem korter doet en in dan in twee laagjes knipt hij toch wat te kort wordt.

Re: Goede boog?

Geplaatst: wo 01 aug 2012, 09:50
door Elvis
Okay,ik snap het...
Vind het inderdaad wel wat moeilijk om naar het paard te kijken en er dan een goede boog bij te knippen,gaat wel steeds meer de goede kant op :D
Dus ietsje korter knippen...Moet zo in zo wel nu het zo hard groeit..Ik vind de boog zelf wel mooi rond ook op de juiste hoogte rond geknipt zeg maar..Nou ga er nog is naar kijken deze week..Nu kan het nog ..