Als ik Emy zou knippen, en dan bekijk ik dr even alsof het mijn eigen paard zou zijn, zou ik de hengstenpluk er af knippen...nu wordt haar hals er relatief kort van, maar ik snap ook wel dat jullie die er graag aan willen houden..zoiets spaar je

dan zou ik (sorry Dennis & Esther) de boog heeeeel iets minder hoog maken, zodat de glooiing van de ruglijn over de boog ietsjes vloeiender nog loopt. (en dan praat ik echt over ca. 5 mm op het hoogste punt)
Nu heeft, en misschien klinkt dit raar, haar boog meer de buiging van haar onderlijn, terwijl voor het contourenplaatje ik persoonlijk altijd kijk naar de glooiing van de bovenlijn. Volgens mij hebben jullie dit bij Elvis wel meer...die boog is ietsje minder rond, maar daardoor past ie volgens mij wel bij zijn bouw. (tenminste, zo heb ik de boog ook altijd bij Bink. Doe ik m hoger, dan maak ik m voor het oog te beknopt in zijn halslijn.)