Pagina 1 van 1
Schilfertjes
Geplaatst: za 07 apr 2012, 07:58
door Dennis
Geke heeft op en rondom haar vulva/anus wat droge schilfertjes. Ik zit te wachten totdat de temperatuur dusdanig goed is dat ik haar met tea tree of teershampoo kan wassen maar dat zit er denk ik voorlopig nog niet in.
Kan het kwaad als ik het zolang met baby olie insmeer? Of heeft iemand een andere suggestie? Ik kan evt ook warm water van huis mee nemen en dan alleen dat gebied met een spons afspoelen en evt toch eerst wassen
Re: Schilfertjes
Geplaatst: za 07 apr 2012, 08:19
door Bella
Kan maar één tip geven en dat is, smeer niet teveel! Een keertje schoonpoetsen en vaseline of vettigheid áls je er iets aan wil doen en dan moet het lichaam het eigenlijk ook zelf verder oplossen. Net als lippenbalsem bij mensen, gebruik je het heel vaak, zullen je lippen alleen maar droger worden als je het niét op hebt.
Schilfertjes kunnen ontstaan omdat de huid droog wordt, maar kan ook opgedroogd zweet/smeer of zelfs de olie/vaseline zijn die als dun laagje opdroogt...een keer schoonmaken (met niet al te veel 'smeersels') is dus ook altijd mogelijk.
Zou overigens de edele delen liever, als je al wil wassen, met een anti-bacterieel middel wassen, dan met tea tree of teershampoo...maar ook hier, spoel het wel heel goed af en de kans dat er dan schilfertjes alsnog ontstaan is heel groot omdat je het een beetje uitdroogt met wassen.
Re: Schilfertjes
Geplaatst: za 07 apr 2012, 16:49
door kristelhans
Ik zou er ook niks aan doen, gewoon natuurlijk laten overgaan. Al dat gesmeer met spul..wordt het vaak niet beter van.
Re: Schilfertjes
Geplaatst: za 07 apr 2012, 19:40
door Esther
Zou ook niet te veel smeren, je smeert de boel dicht terwijl het zichzelf moet herstellen.
Als ik al wat smeer dan vaak met sudocreme, eigenlijk voor babybilletjes..