
Vanmorgen wilde we voor het eerst naar les met de haflinger Alex (5 jaar oud, en door de oudere eigenaren licht ingereden.. buiten )
die sinds 3 weken bij ons op stal staat.
De les is zo'n 15 km rijden, dus we wilden met de trailer.
3 weken geleden is hij ook ingeladen om naar ons toe te komen, dit ging wel.. maar met bix.
Vandaag een uur bezig geweest om hem er in te krijgen, maar te vergeefs.
Hij komt steeds tot voor aan de stang en staat dan helemaal in de trailer, maar het probleem komt pas wanneer je achter zijn kont gaat bewegen en de stang achter hem wil doen, dan 'raced' hij weer naar buiten.
We hebben hem ook steeds op zijn kont geaaid.. en dan bleef hij wel even staan, maar zodra je de stang wilde pakken kwam hij er snel uit.
Verder reageerd hij erg negatief op een zweepje.. lijkt wel of hij écht bang is. & longeerlijn achter zijn kont werd hij ook erg onrustig van. ( dit hielp wel een aantal keer, maar het grootste probleem is er om de stand achter z'n kont te doen)
iemand ideeën hierover?
Groetjes, Willeke