Pagina 1 van 1

Help, die rotpc!

Geplaatst: do 24 jun 2010, 12:57
door leoensuzanne
Kom ik weer aan hoor!!
Ik kan mijn email niet binnen halen! Steeds moet ik me opnieuw aanmelden voor Pop3. Dus dat doe ik netjes, maar dan krijg ik weer een foutmelding of moet me weer op nieuw aanmelden. Wie kan me helpen?
Dit is de foutmelding die ik krijg:
Account: 'pop3.versatel.nl', Server: 'pop3.versatel.nl', Protocol: POP3, Reactie van server: '-ERR Re-Authentication Failure', Poort: 110, Beveiligd(SSL): Nee, Serverfout: 0x800CCC90, Foutnummer: 0x800CCC92

ik ben al aan het zoeken geweest op Internet maar kom er niet uit.

Dank je wel!

Re: Help, die rotpc!

Geplaatst: do 24 jun 2010, 13:00
door Marijke_
Ik zou als ik jou was gewoon even bellen met de helpdesk van versatel. Die loodsen je er waarschijnlijk gewoon doorheen.

Re: Help, die rotpc!

Geplaatst: do 24 jun 2010, 15:54
door Ziggy
wat ik eruit haal is dat er een fout is in de verwerking van je wachtwoord, je wachtwoord wordt als foutief gezien. Als je geen ander wachtwoord hebt gekregen of zelf hebt aangemaakt is dit een foutje in de mailserver van Versatel

Re: Help, die rotpc!

Geplaatst: do 24 jun 2010, 16:26
door leoensuzanne
Dank je wel. Ik heb al een mail gestuurd naar Versatel. Ik kon geen nummer vinden. Probeer maar op een andere manier mijn mail te lezen.

Re: Help, die rotpc!

Geplaatst: do 24 jun 2010, 16:50
door Ziggy
wat gebeurd er als je de mail op de site van Versatel zelf wilt inzien? Krijg je dan ook een foutmelding?