Pagina 1 van 1
bizar gedrag
Geplaatst: wo 08 jul 2009, 09:25
door Tamara
dat deed karev vanmorgen.
ze stond op gezadeld, stond met haar voorbenen wijd en klopte steeds met haar linker hoef tegen de singel/oksel aan, waarbij ze haar hoofd scheef hield, en heel apatisch keek. Reactie op de (nieuwe) singel? ik heb gekeken of ie ergens knelde, of dat er iets in zat, niks. ook geen singelwondjes e.d
Re: bizar gedrag
Geplaatst: wo 08 jul 2009, 09:37
door Fran
iets van een beest ofzo?
Re: bizar gedrag
Geplaatst: wo 08 jul 2009, 09:41
door Tamara
er zat helemaal niks heb elke x gekeken.
Re: bizar gedrag
Geplaatst: wo 08 jul 2009, 10:28
door Cindy+Uniek
was het niet gewoon jeuk? wat ze wel eens doen, met achterbeen ergens van voren krabben?
Re: bizar gedrag
Geplaatst: wo 08 jul 2009, 15:01
door Tamara
nee was geen jeuk, ze keek er echt heel vreemd bij, en connstant tegen de singel/oksel aan trappen.
Re: bizar gedrag
Geplaatst: wo 08 jul 2009, 15:35
door Ingele
hmm misschien een drukking die niet zichtbaar is?
Re: bizar gedrag
Geplaatst: wo 08 jul 2009, 16:49
door Annemarie
Heb je zaterdag ook de hele rit direct met nieuw zadel en singel gereden? Zou misschien kunnen dat ze daar toch ff aan moest wennen en er misschien ergens een kleine irrritatie/drukking is ontstaan zoals Ingele zegt? Zou het anders ook niet weten, kan natuurlijk ook nog steeds toeval zijn dat ze het deed.
Re: bizar gedrag
Geplaatst: wo 08 jul 2009, 19:09
door Tamara
ja, maar dat moest niet uitmaken zei de zadelmaker. vanaaf weer even geprobeerd, en nu deed zen iets. heb een andere singel erom gedaaan, dat was goed. lag dan denk ik toch aan de singel
Re: bizar gedrag
Geplaatst: wo 08 jul 2009, 20:35
door Ivonne
Vreemd ja.....soms zijn die Sebastians raren hoor

Re: bizar gedrag
Geplaatst: wo 08 jul 2009, 21:38
door Annemarie
Tamara schreef:ja, maar dat moest niet uitmaken zei de zadelmaker
Hoeft niet maar kan wel. Mijn zadel laat ik altijd ruim voor bijv de vierdaagse nakijken. Als hij toch iets aangepast moet worden moet hij wel even weer ingereden worden en dan niet gelijk een paar uur per dag. Tis net als met nieuwe schoenen, ook al passen ze goed, je moet ze eigenlijk altijd toch even inlopen.
Maar probleem zat hem blijkbaar in de singel. Of zoals Ivonne zegt, Sebastian-ticje

.