Pagina 1 van 1

wat betalen jullie voor je voer??

Geplaatst: di 01 apr 2008, 14:41
door colunder
mijn veevoer handelaar heeft de laatste maanden zijn prijzen weer aardig verhoogd.
ik betaal nu voor een zak basis sportbrok van havens 9,38 euro(= 30 cent verhoogd.
voor een kleine baal vlas(merkloos) betaal ik nu6,97 euro(= 40 cent duurder geworden).
de balen vlas zijn een stuk kleiner dan de merkbalen(er staat helemaal niks op de verpakking,gewoon een doorzichtig pak)
voor de pavo aurakoeken betaal ik 25.23 euro (is geloof ik 15 kilo)
zijn dit normale prijzen of betaal ik teveel??
wat betalen jullie voor jullie voer??

Geplaatst: di 01 apr 2008, 15:46
door Viv
Nee hoor zijn normale prijzen. Mn hippostar is van 7,90 naar 9 euro gegaan en vlas van 5 naar 6.47 ong.
Pavo grow betaalde ik dik 15 euro/zak.

Geplaatst: di 01 apr 2008, 15:52
door Pablo
Ik betaal voor een zak Pavo Liga 13.50 (dacht ik) eerder was dat 10.50 (wel 5 jaar terug ofzo). Ik ben nu Subli ponybrok aan t proberen 10 euro per zak.

Geplaatst: di 01 apr 2008, 19:23
door fjordido
9,20 voor een zak basisbrok.. dat is bijna 2 eur meer dan vorig jaar.
en laten we het over de hooiprijzen maar niet hebben!

Geplaatst: di 01 apr 2008, 19:49
door Tanja
Ik koop al mijn voer bij Ranzijn bij ik verbaasde me ook dat de zakken van 2 tot 3 euro duurder waren geworden.
Ik neem vaak van Havens muesli laag suikergehalte blauwe zak (20 kg) betaald vorig jaar 9.40 en nu twee euro meer en ik neem ook wel van Pavo nature's best (15 kg) die was volgens mij nog duurder geworden
Op z'on klein bedrag vind ik het een pure verhoging.
Vraag me af wat de reden is, hoe dan ook ,ik heb toch voer nodig. :D

Geplaatst: di 01 apr 2008, 21:07
door Roosjuh
Mijn vlas is in ieder geval boven de 7.50 :o.
Mijn basis brok is ook wel ongeveer dezelfde prijs.

Geplaatst: di 01 apr 2008, 22:10
door Amber_
fjordido schreef:9,20 voor een zak basisbrok.. dat is bijna 2 eur meer dan vorig jaar.
en laten we het over de hooiprijzen maar niet hebben!
Onze gewone brok is van 7,40 naar 8.80 gegaan !

Geplaatst: wo 02 apr 2008, 04:43
door Viv
Roosjuh schreef:Mijn vlas is in ieder geval boven de 7.50 :o.
Mijn basis brok is ook wel ongeveer dezelfde prijs.
Holy mozes waar haal jij het dan?
Ik laat het bezorgen aan huis en das 6 zoveel per baal.

Geplaatst: wo 02 apr 2008, 07:40
door Marijke_
Ik betaal momenteel voor Subli zonder 14,10. Een 7 weken geleden was het nog 12 zoveel. En vorig jaar nog 10 zoveel. Vlas betaalden wij 6,00 euro voor vorig jaar (van Lavor) en bij afname van 10 of meer 5,40 per pak. Dat hebben ze verhoogd naar 6,50. Voor hooi betalen we 4,50 per pak op het ogenblik.

Geplaatst: wo 02 apr 2008, 10:55
door colunder
marijke, is dat echt hooi of kuilvoer?
jij voert toch altijd kuilvoer,of niet meer?.
voor kuilvoer is 4,5euro niet duur, voor hooi wel(vind ik)

Geplaatst: wo 02 apr 2008, 11:03
door Marijke_
Die baaltjes kuil konden we voor 6,50 kopen van iemand maar dat was echt een mazzeltje. 4 van de 5 paarden (allemaal behalve Ros) gingen er van aan de dunne dus we zijn het heel gauw weer gaan mengen met hooi. Omdat we nu zo aan het einde van het seizoen zitten is het hooi zo duur. We hadden wel het een ander uit de regio gehaald voor minder geld maar we hebben het nu van de fouragehandel in de buurt. Dan betaal je dus 4,50 per pak. Het is wel kruidenhooi en ze wegen zo 24 kilo per pak. Dus we zijn met deze balen goedkoper uit dan een baal van 2,50 die maar 10 -15 kg weegt.

Geplaatst: wo 02 apr 2008, 16:29
door colunder
oh,voor zulke grote balen en dan ook nog kruidenhooi dan valt het wel mee!
ik heb geen idee wat onze balen hooi wegen,hoe weeg je zoiets?
ik heb wel zo'n haak maar hoehang je daar een baal hooi aan?
ik zal het voor de gein eens proberen.

Geplaatst: wo 02 apr 2008, 17:44
door Dreeke
Veulenbrokken: 14.65 euro
Hooi: 3 euro per baal
Kuil: 2,50 per pak
Vlas: 6 euro per pak
Wortelen: 3 euro per zak (25 kilo)

Geplaatst: wo 02 apr 2008, 19:29
door Marijke_
Wij betalen het hooi per ton, omgerekend is dat +/- 4,50 per baal :D. Het gewicht hebben we ook bepaald naar aanleiding van een ton en dan gedeeld door het aantal balen. Voor ons was het dus een makkelijk reken sommetje.

Geplaatst: wo 02 apr 2008, 19:35
door claudia
Ik weet dat mijn vlas 5.50 is per baal(ik doe gem. 1 baal per week per stal)

En mijn brok, oeps dat zou ik zo niet kunnen zeggen.
Ik moet van de week even gaan afrekenen en dan zal ik het briefje eens meenemen.

Geplaatst: wo 02 apr 2008, 19:46
door colunder
jeetje dreeke 2,50 euro voor een baal kuil,dat is goedkoop.
de wortelen kosten hier 3,50 euro per zak.

Geplaatst: wo 02 apr 2008, 19:48
door Orion1996
Veulenbrok pavo 16e per zak hier achter mn huis, 13,30 waar ik hem tegenwoordig haal.

Betaal voor een zak besterly muesli 9,70 (was eerst 8,10)

Geplaatst: wo 02 apr 2008, 19:50
door claudia
colunder schreef:jeetje dreeke 2,50 euro voor een baal kuil,dat is goedkoop.
de wortelen kosten hier 3,50 euro per zak.
Bij ons zijn de wortels 1 euro per zak (kost echt helemaal niets)

Geplaatst: do 03 apr 2008, 07:50
door Dreeke
Ja kuil is hier erg verschillend hoor, we hebben ook kuil van 6,00 euro per pak gehad. Dit kuil wat we nu hebben is geen 1e snee, is vrij droog en dat moeten we hebben.