Pagina 1 van 1
wanneer weer
Geplaatst: do 08 nov 2007, 13:01
door Tamara
Ik heb karev half september geschoren, en eind oktober voor de 2ex. Het haar groeit zo snel terug dat het wel moest.
Kan je hierna nog een x scheren, zo ja wanneer. En moet dat dan de laatste x zijn, ivm lelijke zomervacht?
Ik zie nu al een erg groot kleurverschil overigens.
De 1ex is ze half blanket/jachtmodel geschoren
De2ex heb ik alleen haar nek voor de helft, haar borst, klein stukje bovenbeen/schouder, en dan zo naar de buik toe, geschoren.
Geplaatst: do 08 nov 2007, 13:48
door Krista
Ik sta op het punt om voor de 2de keer te scheren. Probeer dat zelf altijd voor december te doen. Dan groeit de vacht weer prima aan voor een mooi zomervachtje!
Geplaatst: do 08 nov 2007, 14:12
door Tamara
Dus na december niet meer?? ik denk dat ik nl aan nog een x scheren vast zit. Ze is nu voor de 2ex geschoren eind oktober. Maar als het weer zo snel groiet, dan moet ik denk ik half december weer ofzo?
Geplaatst: do 08 nov 2007, 14:20
door yvette
Ik zou vanaf december ook niet meer scheren.
Geplaatst: do 08 nov 2007, 14:24
door Krista
Nee ik scheer ook nooit meer na december. En dan bij voorkeur vroeg in december. De haargroei is ook deels genetisch bepaald he het ene paard heeft nou eenmaal meer dan het andere.
Zet jij ze ook wel goed onder dek dan?
Ozar heeft van zichzelf echt veel haar maar een derde keer scheren is bij mij nooit nodig gelukkig.
Geplaatst: do 08 nov 2007, 14:25
door Tamara
ze staat nu onder een 150 grams, maar alleen haar borst is geschoren nu. Dus het kan geen kwaad om evt nog half december een x te scheren?
Geplaatst: do 08 nov 2007, 14:50
door Krista
Nee hoor dat kan helemaal geen kwaad. Ik zou er alleen dan wel een dikkere deken opleggen. Als ik Ozar weer scheer over een paar weken gaat er een 300 grams op.
Geplaatst: do 08 nov 2007, 14:59
door Vera
ik scheer vera eind november voor de derde en de laatste keer dit jaar.
Geplaatst: do 08 nov 2007, 17:29
door Senna&Cajra
Jeetje wat scheren jullie vaak. Bij Senna doe ik het maar 1x
Geplaatst: do 08 nov 2007, 17:57
door Tamara
Krista schreef:Nee hoor dat kan helemaal geen kwaad. Ik zou er alleen dan wel een dikkere deken opleggen. Als ik Ozar weer scheer over een paar weken gaat er een 300 grams op.
ook als ze alleen maar de borst geschoren krijgt onder een 300 gram zetten? Op zich is de ongeschoren vacht goed kort hoor, alleen te lang om niet te scheren, want ze wordt wel kletsnat als ik niet scheer.
Geplaatst: vr 09 nov 2007, 14:27
door Janine
Rian is begin september geschoren, en ik ga morgen weer voor de 2e keer scheren.