Pagina 1 van 1

Wie kan ons vervoeren naar keuring Roden/Rolde?

Geplaatst: wo 04 jul 2007, 20:13
door Tatjaná
Hallo,

Ik zou graag met mijn Fjordenmerrie naar de keuring gaan in Roden of Rolde maar ik heb geen vervoer. Een trailer is wel te regelen net zoals een auto die dat mag trekken.. Allen we hebben geen chauffeur.

Wie o wie, zou mij en mijn Fjord kunnen rijden naar de keuring? Als ik mee kan rijden met iemand zou dat ook goed zijn . Natuurlijk wordt er een vergoeding gegeven. Daar komen we samen wel uit.

Ik woon in Groningen en de Fjord staat in Haren (Essen). Fjord gedraagt zich verder netjes op der trailer, geen problemen.

Wie o wie kan mij helpen?

Tatjana

Geplaatst: do 05 jul 2007, 10:58
door Janine
Je woont een beetje uit de buurt voor mij ;)

Geplaatst: do 05 jul 2007, 11:36
door Ursula
Ik ga ook naar de keuring in Rolde met Ursula.
Ik heb al overlegd met mijn moeder, wij willen jou en je pony (Ylonja toch?) best naar de keuring brengen! Als jij voor de trailer zou kunnen zorgen. Ik heb namelijk wel een chauffeur maar geen trailer ;)
Het komt nog mooi uit met de tijd ook, want ze zijn allebei modelmerries toch?
Het zou voor ons ook echt een uitkomst zijn dus ik hoop dat je het een goed plan vindt!

Geplaatst: do 05 jul 2007, 11:44
door Tatjaná
Ylonja is het idd, ik wil haar idd uitbrengen bij de modelmerrie's.
Maar moet ik dan voor een 1,5 of 2 paards trailer zorgen? Aangezien die van jou ook meeloopt bij de modelmerrie's.
1,5paardstrailer kan ik wel van de staleigenaar lenen.

Ik mail nu ook even met iemand anders over, met die kan ik naar Onstwedde. Als ik bij jullie gewoon alleen een 1,5 trailer nodig heb, rijd ik liever met jullie (Rolde is dichterbij).

Geplaatst: do 05 jul 2007, 11:53
door Claudje
Die andere ben ik :D Maar als je met Ursula mee kan, is dat ook goed hoor!

Geplaatst: do 05 jul 2007, 12:16
door Ivonne
Claudje schreef:Die andere ben ik :D Maar als je met Ursula mee kan, is dat ook goed hoor!
Kan jij dat plekkie die jij over had dan niet met Marga opvullen? Hoef ik geen auto + trailer te lenen :D Of zouden Marga en Ullwinn dan weer helemaal gek op elkaar worden en zou dat problemen op de keuring geven?

Geplaatst: do 05 jul 2007, 12:31
door Claudje
Ik denk dat dat niet echt handig is voor de keuring, denk dat het wel een gebrul
wordt als er 1 van de trailer af moet, want herkennen doen ze elkaar zeker! :D

Ik had Tatjana ook nog niets toegezegd, alleen dat de mogelijkheid er misschien
wel was. Ik weet namelijk niet of ik een tweepaards trailer en een auto die een
tweepaardstrailer mag trekken kan regelen :n

Geplaatst: do 05 jul 2007, 15:16
door Ivonne
Nee, Marag en Ullwinn lijkt me ook niet zo'n goed idee eigenlijk :D

Geplaatst: do 05 jul 2007, 16:27
door Vera
ik zou niet zo gauw twee vreemde paarden in een 1,5 paardstrailer zetten. (Of het moet een vrij brede met tussenschot zijn) Als het knokken word of duwen heb je al snel een verwond paard dat niet meer naar de keuring hoeft. Maar dat is mijn mening hoor, ik doe het liever niet.

Wij doen nog wel eens 2 paarden bij elkaar in een1,5 paardtrailer die heel goed met elkaar op kunnen schieten, maar met schot ertussen kunnen ze elkaar tenminste niet (per ongeluk) betrappen of op andere manier verwonden.

Ik ga zelf niet naar roden of onstwedde, maar anders had ik waarschijnlijk wel met twee paardjes gegaan dus ook geen plek gehad.

Roden is trouwens wel een leuke keuring (of vind ik dat alleen omdat wij daar een paar keer een kampioen/reservekampioen bij de ruinen hebbengehad?)

Geplaatst: do 05 jul 2007, 17:25
door Ivonne
Ik zou het ook niet doen in een anderhalfs....Sowieso een schot ertussen met 2 vreemde paarden :))