Pagina 1 van 1

Bultje?

Geplaatst: ma 22 jan 2007, 08:04
door Esther
Ik heb vorige week een bultje ontdekt bij Jeskim..

Het is een soort platte knikker die onder de huid zit, het lijkt een beetje los te zitten. Het doet haar ook geen pijn.
Het zit helaas wel precies onder de singel, die ik nu dus niet meer om doe.. Het zit wat op dezelfde plaats als waar ze een poosgeleden door Tea is gebeten volgens mij, maar daar dat is al lang genezen en daar heb ik verder nooit wat aan gezien, geen litteken ontdekt ofzo..

Nu voelde ik gisteren weer en het bultje is nu de maat van een kleine knikker, niet zo plat meer, maar een bolletje..

Herkend iemand dit of weet iemand wat dit is???
Anders haal ik er als de donder een DA bij..

Geplaatst: ma 22 jan 2007, 08:34
door Viv
Lijkt op een ontstoken haarzakje of talgkliertje of ene flinke muggenbult. Even paar daagjes trekzalf of laulierzalf erop en kijken of het openspringt. Anders idd even de DA het bultje laten doorprikken.

Geplaatst: ma 22 jan 2007, 08:49
door joske_vuran
Misschien een klein vetbultje ofzo?

Vuran heeft dit ook wel eens gehad.. Gaat vanzelf weer over :) (tenminste, bij vuran wel.. zal wel niet op een hinderlijke plaats, maar op zijn hals..