We hebben een 3 jarige fjord die vorig jaar een blessure heeft opgelopen aan zijn been.
Ondanks het positief advies van de dierenarts blijkt nu dat de fjord kreupel is en er niet meer op gereden kan worden.
Wie kan onze fjord een goede opvang bieden in de provincie Drenthe.
Hij is ontzettend lief en aanhankelijk.
Voor onze dochter is het verschrikkelijk aangezien ze de fjord al als veulen heeft gekregen en als er ergens een mooi plekje voor hem is kan ze hem af en toe nog even bezoeken.
weet iemand een goed adres ?
opvangadres voor 3 jarige Fjord
Re: opvangadres voor 3 jarige Fjord
Is zo'n natuurgebied niks voor jullie fjord? Er gaat een topic over bij 'Stel je vraag' titel: Natuurgroep voor paarden? het topic is gestart door Rocky&Moby.
Succes
Succes
Re: opvangadres voor 3 jarige Fjord
wat voor geslacht is het? als het een merrie is zou je er eventueel ook nog een veulentje uit kunnen fokken of iemand zoeken die er mee wil fokken. Anders is er in drenthe vast wel iemand die ruimte over heeft voor een grasmaaiertje..
Ctje 

Re: opvangadres voor 3 jarige Fjord
tijdens zomermaanden heb ik gras te over, en het land ligt volgens mij net in drenthe. Zal er eens met man over hebben.
Kan er nooit meer op de fjord gereden worden?
Kan er nooit meer op de fjord gereden worden?
Rai meis, je was een kanjer die ons veel te vroeg heeft moeten verlaten. t ga je goed op de eeuwige velden.
Bink, veel plezier bij je nieuwe mens. Dat je lekker veel kilometers mag maken.
Nu paardloos.
Bink, veel plezier bij je nieuwe mens. Dat je lekker veel kilometers mag maken.
Nu paardloos.
Re: opvangadres voor 3 jarige Fjord
Volgens mij is 1 topic hierover wel genoeg 

"Het leven eindigt niet, het verandert alleen maar"