Vrijheidsdressuur - compliment

Stel hier je vragen m.b.t. fjorden!
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Pamba
Berichten: 469
Lid geworden op: wo 01 okt 2008, 08:12
Locatie: Opperdoes
Contacteer:

Vrijheidsdressuur - compliment

Bericht door Pamba » zo 17 mei 2009, 13:12

Ik ben een tijdje gestopt met vrijheidsdressuur vanwege de herfst en de winter, het is niet erg lang vol te houden als je iets nieuws wilt oefenen, en mevrouw hoort van alles om zich heen wegens te wind enzovoort O:)
Nu wil ik er als het weer wat beter is en in de zomer toch weer aan beginnen! Ik wil nu toch wel eens beginnen aan het compliment, heb nou wat meer vrije tijd!
Ik heb al eens een paar verschillende dingen geprobeerd zoals het been op pakken en vragen of ze achteruit wilde, dat had ik eens gelezen op een site. Dit vond ze allemaal vreselijk eng en de 2e keer wilde ze dit dus ook niet meer doen. }-)
Nou wilde ik vragen, of jullie nog verschillende manieren weten hoe je een paard het compliment aan kunt leren, dus kom maar op! :)
norahtje
Berichten: 21
Lid geworden op: vr 15 mei 2009, 15:46
Locatie: Veenendaal
Contacteer:

Re: Vrijheidsdressuur - compliment

Bericht door norahtje » zo 17 mei 2009, 19:37

Misschien staan hier goede tips op;

www.fjordunique.nl

Dit is de site van een vriendin van mij (het veulentje van deze fjord is van mij) en Unique kan dit erg goed.
Het staat uitgebreid uitgelegd hoe zij het heeft aangeleerd.

Succes!
Evita, HVJ!
Plaats reactie