Grote jaarling

Stel hier je vragen m.b.t. fjorden!
Gebruikersavatar
Anita
Berichten: 17518
Lid geworden op: za 09 dec 2006, 12:10
Locatie: Mantinge (Dr.)
Contacteer:

Bericht door Anita » do 20 nov 2008, 07:17

sweetwendy schreef:zo die groeit idd heel erg snel. Ik denk dat het niet veel uitmaakt met de botten enzo omdat het toch vanzelf gaat...Daisy wordt uiteindelijk 1.45 :D
Ben jij helderziende of zo dat je nu al weet hoe groot je jaarling uiteindelijk gaat worden. Dat kan toch helemaal niet. Ze groeit nog een aantal jaartjes en geen mens kan zeggen op dit moment wat de uiteindelijke grote gaat worden.
Meline (Havstad) moeder/oma van:
Djambo, Ferro, Gino, Hindra, Indre, Jilco, Mirko, Leneke, Mara, Marinde, Nivar, Nolan

Kayo (van Ivonne)

┼Celony en Luco


Afbeelding
Gebruikersavatar
yvette
Berichten: 14090
Lid geworden op: ma 31 jan 2005, 11:23
Locatie: Amsterdam

Bericht door yvette » vr 21 nov 2008, 18:40

Dreeke schreef:Vandaag de DA gesproken over Dakota zn groei maar hij zei dat het bij dit ras geen kwaad kan en ik met 3 jaar gewoon rustig aan kan beginnen, als Dakoot een KWPN-er geweest was dan had het een ander verhaal geweest, daar moet je voorzichtiger mee zijn.
Ik vind dat ook een beetje makkelijk gezegd. Een fjord is ook een paard, en nog wel een die pas sinds een paar jaar zo groot wordt, itt KWPN-ers die niet pas een grote groei-explosie hebben doorgemaakt.
Gewoon rustig afwachten hoe hij zich ontwikkeld en dan je gevoel volgen.
"Het leven eindigt niet, het verandert alleen maar"
Gebruikersavatar
Dreeke
Moderator
Berichten: 17055
Lid geworden op: wo 26 jan 2005, 17:31
Locatie: Wolphaartsdijk (Zeeland)
Contacteer:

Bericht door Dreeke » zo 23 nov 2008, 12:34

Het is inderdaad afwachten hoe hij uitgroeit, hij is nu gelukkig geen slungel, alles is in proporties.
† I'ts better to have loved and lost them...
than to never have loved and enjoyed them at all.
Rust Zacht lieve Vinga en Dakota †


Vinga * 24-05-2000 - † 13-05-2008
Dakota * -05-05-2007 - † 22-04-2013
Gebruikersavatar
k4tink4
Berichten: 1798
Lid geworden op: ma 19 nov 2007, 18:54
Locatie: Gouda
Contacteer:

Bericht door k4tink4 » vr 05 dec 2008, 12:27

Ik zou ook niet echt luisteren naar uitspraken als ''bij een fjord kan het wel'' Kan me best boos maken over dat soort opmerkingen. Ik denk dat die uitspraken over fjorden meer komen omdat ze er niet van uit gaan dat mensen op fjorden fanatiek rijden, of iets in die richting. >;)

Zeker omdat Vinga ook al niet al te best beenwerk had, zou het ondanks zijn snelle groei sowieso een goed plan zijn hem wat meer tijd te geven met uitgroeien. Maar dat is hoe je er nu tegenaan zou kijken..

Jij kent dakota als geen ander. Denk dat jij tegen de tijd dat hij een jaar of 3 is zelf het beste kunt zien of hij er klaar voor is. Het komt echt wel goed :) Misschien word hij het komende halfjaar nog wel 5 cm groter! Je kunt zn groei niet stoppen..

Ben wel benieuwd of Vinga ook zo hard groeide.. laat je het ons weten? Zou het wel een beetje verklaren misschien? :)

Edit: Zie net dat de laatste reactie al een tijdje terug is, weet je misschien al meer over Vinga's groei? Of mis ik iets :P ?
Plaats reactie