Readings

Stel hier je vragen m.b.t. fjorden!
Plaats reactie
Yvette_Minouk
Berichten: 3587
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 18:11

Readings

Bericht door Yvette_Minouk » di 13 feb 2007, 20:46

De laatste tijd laten veel mensen hier readings doen bij hun paarden.

Bij wie doen jullie dit? (neem aan dat er verschillende zijn? Na het lezen van de readings, met de schrijfstijl & taalgebruik).
En wat zijn de kosten bij jullie?
YellowD
Berichten: 162
Lid geworden op: za 10 feb 2007, 18:36
Locatie: Bergen op Zoom

Bericht door YellowD » di 13 feb 2007, 21:24

Ik weet dat je een reading kan doen bij Nancy van stal danae

http://www.staldanae.nl/index.htm
Yellow SportFjord (L)
Jaarkampioen L2 Klasse
M1 Startgerechtigd

L2+10 / M1 + 0
Gebruikersavatar
yvette
Berichten: 14090
Lid geworden op: ma 31 jan 2005, 11:23
Locatie: Amsterdam

Bericht door yvette » wo 14 feb 2007, 06:59

Volgens mij is hier al een topic over, maar ik weet even niet waar.
Ik denk dat je in eerste instantie zelf goed moet luisteren naar je paard. Daar kom je vaak al een heel eind mee. Het aanvragen van een reading is zo populair tegenwoordig, dat er veel mensen hun diensten aanbieden die wel degelijk wat kunnen, maar die daar geen opleiding voor gevolgd hebben.
Readings kunnen door projectie van eigen ego bijvoorbeeld (en niet geleerd hebben dat te scheiden van hetgeen je binnenkrijgt) vertroebeld worden. Niet alleen heb ik meegemaakt dat readings niet kloppen, ook dat baasjes onnodig gekwetst worden, omdat er niet echt respectvol wordt omgegaan met de gevoelens van deze laatste.
Dus mijn advies: stel je open voor je eigen paard en geniet van wat die je te vertellen heeft!
"Het leven eindigt niet, het verandert alleen maar"
Gebruikersavatar
Leentje
Berichten: 9479
Lid geworden op: di 01 feb 2005, 10:45
Locatie: Lewedorp

Bericht door Leentje » wo 14 feb 2007, 07:05

mijn reading is gedaan door " botervlieg" op bokt,zij en Vinsencza geven ook veel kleine/korte antwoorden op je vragen in dit topic:

http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php ... 714803&e=0
Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present
Gebruikersavatar
lauraatje
Berichten: 4089
Lid geworden op: do 16 feb 2006, 18:11
Locatie: bij Nijmegen

Bericht door lauraatje » wo 14 feb 2007, 07:13

Ik heb het ook door iemand van Bokt laten doen :j
En wat Yvette zegt ben ik het helemaal mee eens. Maar ik zat nu toch ff in de knoop en de reading heeft even m'n ogen geopend (al is het wel erg moeilijk...).
Gebruikersavatar
yvette
Berichten: 14090
Lid geworden op: ma 31 jan 2005, 11:23
Locatie: Amsterdam

Bericht door yvette » wo 14 feb 2007, 07:35

lauraatje schreef:Ik heb het ook door iemand van Bokt laten doen :j
En wat Yvette zegt ben ik het helemaal mee eens. Maar ik zat nu toch ff in de knoop en de reading heeft even m'n ogen geopend (al is het wel erg moeilijk...).
Tuurlijk, als je er zelf niet meer uitkomt, kan het een zetje in de goede richting zijn. Maar ik zeg alleen dat je op moet passen bij wie, omdat het je ook nog onzekerder kan maken over je eigen gedrag terwijl dat misschien niet nodig is.
"Het leven eindigt niet, het verandert alleen maar"
Gebruikersavatar
lauraatje
Berichten: 4089
Lid geworden op: do 16 feb 2006, 18:11
Locatie: bij Nijmegen

Bericht door lauraatje » wo 14 feb 2007, 07:45

Ja, dat is zeker waar. Niet iedereen heeft dezelfde goede "gave". En natuurlijk moet je je ook niet blind gaan staren op de uitkomst van een reading, maar die dingen eruit pikken waar je wat mee kan.
Gebruikersavatar
nina1993
Berichten: 4603
Lid geworden op: vr 25 mar 2005, 19:23
Locatie: Barchem

Bericht door nina1993 » wo 14 feb 2007, 09:56

Ik heb 1 reading laten doen door Shadowflower op bokt en 1 door Monique. De laaste was het duurste en leverde het minste op.
Nina Orsta x Helgas Jarl Modelmerrie
Zhellie Orsta x Briggen
(Ek)Kjaere Kunar x Zhellie
Plaats reactie